“Dendrolight Latvija” turpina pārsteigt ar oriģinālām stenda dizaina idejām

Uzņēmums 2011.gadā pārsteidza izstādes LIGNA 2011 apmeklētājus ar oriģinālu stenda dizainu un tehnisko risinājumu, būvniecībā izmantojot inovatīvo masīvkoka šūnmateriālu DendroLight®. Uzņēmums nav apstājies pie sasniegtā, bet ir turpinājis uzsāktos darbus pie produkta attīstības un jaunu tehnisko risinājumu izstrādes, kas ir aplūkojami Swissbau izstādē, Šveicē laika posmā no 17. -21. janvārim uzņēmuma sadarbības partneru „HW Bihr, Handel mit Holzwerkstoffen” stendā B91, 2 hallē.

Swissbau ir viena no lielākajām būvniecības izstādēm Šveicē. 2010.gadā 1211 dalībnieku stendus apmeklēja 108 269 interesenti. Savukārt šogad dalību izstādei pieteikuši aptuveni 1300 dalībnieki no vairāk kā 20 pasaules valstīm, kas būvniecības industrijas pārstāvjiem un citiem interesentiem prezentē tehnoloģiju un materiālu inovācijas.

Katru gadu Šveicē top vairāk kā 40 000 jaunu dzīvokļu, kopējie gada ieguldījumi celtniecībā pārsniedz 50 miljardu Šveices franku, tāpēc Swissbau 2012 ir īpaša nozīme, jo tiks uzskatāmi parādīts, kā šos rekordlielos ieguldījumus novirzīt ilgtspējai vai kā jāizskatās nākotnes celtniecībai, ja pilsētu un piegulošo teritoriju blīvums gadu no gada arvien pieaug. Izstādes ietvaros norisināsies arī augstvērtīgi priekšlasījumi un diskusijas par tēmu “Ilgtspējīga būvniecība un atjaunošana”.

 

Avots:www.dendrolight.lv

www.swissbau.ch

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *