Kurzemes rūpnieciskā dizaina balvu iegūst SIA “MWF” ražotais krēsliņš “Pally”

Par veiksmīgāko Kurzemes rūpnieciskā dizaina produktu atzīts Ventspils SIA “MWF” ražotais krēsliņš „Pally”. Šis produkts saņēmis visvairāk – 2791 – skatītāju balsu, apkopojot rezultātus internetā un Kurzemes rūpnieciskā dizaina izstādes “Elementi” norises vietās Ventspilī, Liepājā un Kuldīgā.

Modernais un unikālais krēsliņa “Pally” dizains ļauj mums atgriezties bērnībā. Tas sastāv no koka puļķīšiem un paša krēsliņa. Krēsliņš ir izjaucams un, mainot vietām krāsainos puļķīšus, iespējams izveidot neskaitāmus ornamenta variantus. Zem puļķīšiem ir novietots mīksts un izturīgs materiāls, kurš nodrošinās ērtu un mīkstu sēdēšanu uz krēsliņa. Produkta izgatavošanā tiek izmantoti augstvērtīgi kokmateriāli – kļavas un bērza koks. Apdarei un krāsošanai ir izmantotas ekoloģiskas un videi draudzīgas krāsas.

Otrajā vietā ierindojās masīvkoka šunmateriāls “Dendrolight”, bet trešajā – filca lācītis, ko ražo SIA “Wooly World”. Simpātiju balvas pasniedza arī Liepājas, Kuldīgas un Ventspils pašvaldība, Ventspils Augsto tehnoloģiju parks un Latvijas Dizaineru savienība. Savukārt veikalu tīkls Rimi dāvināja visiem izstādes dalībniekiem iespēju bez maksas vai ar īpaši labvēlīgiem nosacījumiem reklamēt savu produktu Rimi veikalos.

SIA „Mākslas perons” rīkotajā izstādē kopumā bija  aplūkojami 40 izstādes dalībnieku veidoti produkti, par kuriem notika balsošana, lai noteiktu skatītāju favorītu. Izstādes mērķis ir informēt Latvijas iedzīvotājus par Kurzemē esošiem uzņēmumiem un to produkciju, veicināt Kurzemes ražotāju atpazīstamību Latvijas tirgū, izcelt dizaina nozīmi un mākslinieku lomu tehnoloģiju attīstībā un parādīt jaunāko, kas radīts reģionā.

No 6. februāra izstāde aplūkojama Rīgā, t/c “Damme”.

 

Avots:www.db.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *