Par ugunsgrēku AS “Latvijas Finieris” rūpnīcā “Lignums”

AS “Latvijas Finieris” uzņēmuma vadība izsaka lielu paldies par tūlītējo reakciju Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, profesionāli lokalizējot un likvidējot ugunsgrēku rūpnīcā „Lignums”, kas izcēlās aizdegoties termoeļļai sūkņu stacijā. Uzņēmuma vadība pateicas arī uzņēmuma darbiniekiem par nosvērtību un sadarbības partneriem par situācijas izpratni, atbalstu un rīcību, teikts “Latvijas Finieris” izplatītajā preses relīzē.

Par esošo situāciju AS “Latvijas Finieris” valdes priekšsēdētājs Uldis Biķis informē: „Šobrīd siltuma apgāde un pārējā infrastruktūra ir nodrošināta visā rūpnīcā, strādā atsevišķi ražošanas iecirkņi, tiek pakāpeniski atjaunota ražošana un pilnu saimniecisko darbību plānojam sasniegt nedēļas laikā. Pašlaik eksperti izvērtē ugunsgrēka iemeslus un radītos zaudējumus. Tā kā “Latvijas Finierim” ir vairākas ražotnes, būtiskas ietekmes uz saražotās produkcijas apjomiem nebūs, varbūt tikai nelielas izmaiņas piegādes laikos, kas tiks saskaņotas ar klientiem.”

Jau ziņots, ka 4.februārī plkst.22.24  AS “Latvijas finieris” rūpnīcā “Lignums” izcēlies ugunsgrēks, kura iemesli pagaidām nav zināmi. Kā pastāstīja rūpnīcas direktors Arvis Švanks, ugunsgrēks izcēlies ražošanas procesa laikā un tā iemeslus varēs konstatēt tikai ekspertīzē. Rūpnīcas teritorijā dega eļļa termoeļļas sūkņu stacijā 50 kubikmetru apjomā, šķeldas padošanas transportieris, ražošanas korpusa logi un augstsprieguma kabeļu trase. Pēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāves Ingas Veteres sniegtās informācijas, rūpnīcā tika konstatēts bojājums 60 tonnu rezervuārā, no kura tecēja eļļa, kas aizdegās.

 

Avots:www.finieris.lv

www.kasjauns.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *