Tērvetes dabas parka saime pošas uz izstādi “Balttour 2012”

Uz 19. starptautisko tūrisma izstādi – gadatirgu “Balttour 2012”, kas notiks no 10. līdz 12. februārim Ķīpsalā, pošas arī Tērvetes dabas parka saime.

Tērvetes dabas parka rosīgie rūķi, princese Zeltīte un draiskā Sila raganiņa, izsmalcinātās Dobeles pilsdāmas un Pētera Upīša dārza daiļās dārznieces,- tik raiba un dzīvespriecīga saime sagaidīs apmeklētājus Tērvetes un Dobeles novadu vienotajā stendā. Ikviens tā apmeklētājs ne tikai saņems vispusīgu informāciju par atpūtas iespējām Dobeles un Tērvetes pusē, kā arī AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotajos Mammadaba objektos Dienvidlatvijā, bet arī tiks aicināts aktīvi līdzdarboties.

Tērvetes meža rūķi cienās ar veselīgajām dabas veltēm, Sila raganiņai būs paņemta līdzi īpašā meža dzira un mazās brīnumu slotiņas, princese Zeltīte atjautīgākajiem dāvās savu zelta matu bagātībai un veiksmei. Savukārt Dobeles pilsdāmas aicinās iesaistīties viduslaiku rotaļās un arheoloģiskajos izrakumos, Upīša dārza dārznieces kā balvas viktorīnā atjautīgākajiem un loterijā veiksmīgākajiem uz Rīgu būs atvedušas sulīgos Dobeles ābolus un citas balvas.

Mammadaba, Tērvetes un Dobeles novadu TIC aicina ikvienu apmeklēt „Balttour”, lai uzzinātu jaunos tūrisma maršrutus Latvijā un ārvalstīs, iegādātos ceļojumus par īpašām cenām, izbaudītu plašu kultūras programmu un piedalītos loterijās un konkursos.

 

Avots:www.mammadaba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *