DendroLight® produktus prezentē lielākajā nozares izstādē Āzijā “Indiawood 2012”

No 10. līdz 14. februārim Indijas pilsētas Bangaloras Starptautiskajā izstāžu centrā norisināsies lielākā kokapstrādes iekārtu, instrumentu, piederumu, aksesuāru un produktu izstāde visā Āzijā – „Indiawood 2012″, kurā šogad savus inovatīvos produktus – DendroLight® materiālus prezentēs arī Latvijas uzņēmums SIA „Dendrolight Latvija”.

Kopš izstādes pirmsākumiem 1999.gadā, ievērojami palielinājusies ne tikai izstādes platība – no 3 000 līdz 30 000 m2 -, bet arī izstādes dalībnieku skaits  – no 103 līdz 600. Izstāde ražotājiem sniedz iespēju pāris dienu laikā savu produkciju prezentēt vairāk kā 23 000 apmeklētāju, atrast jaunus sadarbības partnerus un slēgt darījumus. Gan apmeklētājiem, gan dalībniekiem izstāde ir lieliska vieta, kur vienkopus apskatāmi jaunākie produkti un rodama aktuālākā informācija par notiekošo kokapstrādes un mēbeļu ražošanas nozarēs.

Izstādes ietvaros rīkotā semināra šī gada tēma ir “Know Your Wood”. Tajā uzņēmējiem tiks prezentēta informācija par jaunākajiem koksnes produktiem un materiāliem pasaules tirgū.

Šogad izstādē savus izstrādājumus prezentēs ap 600 dalībnieku no visas pasaules, kas ir par 30% vairāk nekā iepriekšējā izstādē – 2010.gadā. Ar nacionālajiem stendiem izstādē piedalās ražotāji no Vācijas, Itālijas, Taivānas, Ķīnas, Turcijas, Malaizijas, ASV, Kanādas un pirmoreiz – arī no Francijas, savukārt individuāli – ražotāji no Singapūras, Dienvidkorejas, Spānijas, Apvienotajiem Arābu Emirātiem un Austrijas.

2010.gadā šajā izstādē piedalījās 468 dalībnieki no 29 pasaules valstīm. To apmeklēja 23 364 interesentu. Ņemot vērā labās atsauksmes par izstādi un tās pieaugušo atpazīstamību kā labāko kokapstrādes industrijas izstādi Āzijā, šogad, pēc organizētāju prognozēm, izstādes apmeklētāju skaits varētu sasniegt 35 000.

SIA „Dendrolight Latvija” uzņēmuma stends patlaban apskatāms arī mēbeļu un interjera izstādē “ZOW 2012”, kas norisinās Vācijas pilsētā Bādā Salcuflenā. Tā ir viena no lielākajām izstādēm Vācijā, kur satiekas mēbeļu un dizaina industrijas pārstāvji. Tradicionāli “ZOW” piedāvā iepazīties ar jaunākajām tendencēm mēbeļu industrijā un interjerā. Kopš 2008. gada šeit notiek Vācijā pirmais vieglo mēbeļu forums ražotājiem un patērētājiem, kas pārstāv mēbeļu, interjera un dizaina nozares. Šogad izstādē “ZOW” piedalās 700 uzņēmumi, kur pārstāvētākās valstis (neieskaitot Vāciju) ir Itālija, Polija, Spānija, Nīderlande, Austrija un Rumānija. Aptuvenais apmeklētāju skaits – 19 000. Visvairāk reģistrēti apmeklētāji no Polijas, Nīderlandes, Itālijas, Lielbritānijas un Francijas.

 

 

Avots:www.indiawood.com

www.dendrolight.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *