LIAA aicina būvmateriālu ražotājus tirdzniecības misijā uz Zviedriju

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra  (LIAA) aicina Latvijas būvniecības uzņēmumus un būvmateriālu ražotājus tirdzniecības misijā uz Stokholmu, Zviedriju, šā gada 20.martā.

Tirdzniecības misijas ietvaros LIAA uzņēmējiem organizēs kontaktbiržu ar potenciālajiem sadarbības partneriem saskaņā ar uzņēmuma atsūtīto profilu. Tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja apmeklēt arī izstādi „Nordbygg – 2012“, kas ir lielākā Zviedrijas būvniecības un būvmateriālu ražotāju izstāde un atzīta par svarīgāko nozares izstādi visā Skandināvijā. 2010.gadā izstādē piedalījās vairāk nekā 850 būvniecības kompānijas un būvmateriālu ražotājkompānijas no 18 pasaules valstīm.

Pasākuma ietvaros paredzēts arī informatīvais seminārs par Zviedrijas arodbiedrībām un to prasībām. Interesentus tirdzniecības misijai aicinājums pieteikties līdz š.g. 17.februārim.

Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta „Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas” ietvaros.

 

Lasīt vairāk:www.liaa.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *