Pieejamais ES atbalsts energoefektivitātes un AER projektu īstenošanai

Šā gada 23. februārī Ekonomikas ministrija aicina komersantus, nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvjus uz semināru par pieejamo ES atbalstu liela apjoma energoefektivitātes paaugstināšanas un atjaunojamo energoresursu plašākas izmantošanas projektiem. Atbalsts – ES līdzfinansējums – tiek piešķirts Eiropas Savienības finanšu programmas “Inteliģenta enerģija Eiropai” ietvaros.

Seminārā Eiropas Komisijas Konkurētspējas un inovāciju izpildaģentūras pārstāvis – projektu vadītājs Frančesko Ferioli (Francesko Ferioli) informēs klātesošos par programmas “Inteliģenta enerģija Eiropai” mērķiem, 2012.gada prioritātēm, projektu sagatavošanas un vērtēšanas kritērijiem.

Atsevišķa prezentācija tiks veltīta programmas ietvaros pieejamajam atbalstam investīciju piesaistīšanai. Šāda atbalsta sniegšana tika uzsākta 2011.gadā un pašlaik Eiropas pašvaldībās kopumā jau tiek realizēti 9 projekti. Programmas ietvaros pašvaldībām ir iespēja saņemt tehnisko palīdzību biznesa plānu un tehnisko projektu izstrādāšanai investīciju piesaistei energoefektivitātes paaugstināšanai un atjaunojamo energoresursu izmantošanai. Minimālais tehniskās palīdzības apjoms ir 400 tūkstoši eiro.

 

Lasīt vairāk: www.em.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *