LVM aicina komersantus pieteikties sadarbībai dedzināmās malkas piegādēm

Akciju sabiedrība “Latvijas valsts meži” (LVM) klientu apkalpošanas programmas IESPĒJAS ietvaros aicina pieteikties sadarbībai komersantus LVM apsaimniekotajā valsts mežā sagatavotās oša/ozola mazkvalitatīvās koksnes (dedzināmās malkas) piegādēm laika periodā no šā gada marta līdz jūnijam (ieskaitot) bez noteiktām apjoma saistībām.

Sadarbības piedāvājuma noteikumi un forma finanšu piedāvājuma aizpildīšanai pieejami pievienotajos materiālos LVM mājaslapā.

Izvirzītās prasības:

  • Pretendents ir fiziska vai juridiska persona, kura mazkvalitatīvo koksni izmanto apkurei, enerģijas ražošanai vai pārstrādei un gatavo izstrādājumu, materiālo vērtību ražošanai un kura piegādes vieta atrodas LR teritorijā, kur netraucēti var piekļūt kokvedēja automašīnas sastāvs.
  • Pretendents ir reģistrēts normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā Latvijas Republikas teritorijā, nav pasludināts par maksātnespējīgu, neatrodas likvidācijas procesā, tā saimnieciskā darbība nav apturēta vai pārtraukta, un pret to nav uzsākta tiesvedība par tās darbības izbeigšanu, maksātnespēju vai bankrotu.

 

Lasīt vairāk:www.lvm.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *