Ēnu dienā LVM iepazīstina jauniešus ar uzņēmuma darbību un mežsaimniecību

Jau divpadsmito gadu biedrība “Junior Achievement – Young Enterprise Latvija” organizēja Ēnu dienu, un desmito gadu tajā piedalījās arī AS „Latvijas valsts meži”, piedāvājot jauniešiem iespēju gūt priekšstatu par to, kas notiek uzņēmumā, un mudināt viņus izvēlēties ar meža nozari saistītu savu nākamo profesiju.

15. februārī, Ēnu dienā, piecus jauniešus uzņēma AS „Latvijas valsts meži” Komunikācijas daļa, savukārt astoņi jaunieši no dažādām Latvijas vietām iepazina meža iecirkņa vadītāju darbu sev tuvākajās mežsaimniecībās – Vidusdaugavā, Rietumvidzemē, Austrumvidzemē, Zemgalē un Ziemeļlatgalē. Konkurence uz Ēnu dienas vietām reģionos bija liela, taču izvēlētie jaunieši savās motivācijas vēstulēs bija spējuši labi pamatot, kādēļ vēlas Ēnu dienu pavadīt tieši Uzņēmumā „Latvijas valsts meži” – daudziem interesē studijas Meža fakultātē, ir bijusi pat iepriekšēja pieredze meža darbos, medībās, meža stādīšanas un sakopšanas talkās.

Šogad Ēnu dienā piedalījušās 422 organizācijas, piedāvājot skolēniem ēnošanai vairāk kā 4900 vakances. Reģistrēto skolēnu skaits pārsniedzis 10 000, taču patiesais Ēnu dienas dalībnieku skaits ir vēl lielāks, jo daļa skolēnu ēnu devējus uzrunāja individuāli.

 

Avots:www.lvm.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *