Japāna ir perspektīvs tirgus Latvijas eksportspējīgiem uzņēmumiem

Apaļā galda diskusijā “Eksports uz Japānu – iespējas Latvijas uzņēmējiem” videokonferences režīmā Latvijas vēstnieks Japānā Pēteris Vaivars informēja par Japānas biznesa vides raksturīgākajām iezīmēm, kā arī sniedza ieskatu dažādās nozarēs.

Informējot par eksporta iespējām uz Japānu, Latvijas vēstnieks norādīja, ka, virzot savu produktu Japānas tirgū, ir nepieciešams braukt uz Japānu, piedalīties nozares izstādēs, dibināt kontaktus uz vietas. Latvijas vēstniecība Japānā un Latvijas ārējā ekonomiskā pārstāvniecība (LIAA pārstāvniecība) Japānā ir vienmēr atvērtas uzņēmēju atbalstam Japānas tirgū. Līdzšinējie Latvijas uzņēmumu veiksmes stāsti noteikti dod cerību, ka Japānas tirgus ir perspektīvs un iekarojams arī Latvijas eksportspējīgiem uzņēmumiem.

Diskusijas ietvaros savā līdzšinējā pieredzē dalījās Japānas tirgu jau iepazinušie Latvijas uzņēmēji pārstāvot kompānijas “Real Sound Lab” un “Latvijas Finieris”. Visi bija vienisprātis, ka Japāna ir perspektīvs tirgus nišas precei ar pievienoto vērtību un stāstu.

Viena no produkta svarīgām īpašībām ir “eko” vai videi draudzīga produkta koncepts, kuru japāņu sabiedrība ļoti augsti novērtē.

 

Avots:www.mfa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *