SIA “Troja” rentabilitāte pērn divas reizes augstāka nekā gadu iepriekš

Inovatīvā produkta – bērza saplākšņa skimborda dēļu un tradicionālo šūpuļzirdziņu ražotājs SIA “Troja” 2011.gadu noslēdza ar 11,9 miljonus latu lielu apgrozījumu, kas 2010.gadā sasniegto rādītāju pārsniedz par 34%. Uzņēmums realizējis 22 000 kubikmetru saplākšņa detaļu, kas ir par 21% vairāk nekā 2010.gadā un guvis 1,1 miljonu latu lielu peļņu – realizācijas rentabilitāte ir divas reizes augstāka nekā 2010.gadā.

SIA „Troja” pamatā ražo saplākšņa detaļas firmām, kas ražo produktus transporta industrijas un celtniecības iekārtu ražotājiem.  Sabiedrība caur A/S “Latvijas Finieris” un tā meitas uzņēmumiem eksportē saražoto produkciju galvenokārt uz Eiropas savienības valstīm – Vāciju, Itāliju, Franciju, Apvienoto Karalisti. Uzņēmums ražo arī mēbeles, šūpuļkrēslus, skrituļošanas rampas un ceļazīmes, ko realizē pārsvarā Latvijā.

SIA „TROJA” turpina dalību biedrības Latvijas Kokrūpniecības Federācija partnerībā organizētajā  Eiropas Savienības Struktūrfondu līdzfinansētajā projektā „Kokrūpniecības un saistīto nozaru komersantu darbinieku apmācību projekts”, kas tiek īstenots no 2010. – 2013.gadam un biedrības „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” realizētajā  Eiropas Savienības Struktūrfondu līdzfinansētā apmācību projektā „Produktivitātes evolūcija”.

 

Avots:www.troja.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *