DendroLight® materiāli prezentēti arī koka māju būvniecības izstādē Maskavā

No 15. līdz 18.martam jau astoto gadu pēc kārtas Maskavā norisinājās viens no spilgtākajiem notikumiem Krievijas kokapstrādes nozarē – izstāde “Wooden House 2012”, kur vienkopus tikās vadošie Krievijas un pasaules būvmateriālu ražotāji, māju būvētāji, arhitekti, dizaineri un dīleri.

Šogad izstādē piedalījās liels skaits uzņēmumu no Krievijas, kā arī no Lielbritānijas, Vācijas, Itālijas, Lietuvas, un ASV. Tradicionāli liela interese bijusi no Somijas koka māju ražotāju puses, kuriem Krievijas tirgus joprojām ir perspektīvs biznesa attīstības virziens.

No brusām un baļķiem gatavotas mājas, karkasa mājas, kā arī pirtis, lapenes, būvniecības un apdares materiālus, aksesuārus, koka māju būvniecības instrumentus un aprīkojumu, krāsas, lakas, galdniecības izstrādājumus, no koka darinātus dekoratīvos elementus, krāsnis, kamīnus un daudz ko citu izstādes norises laikā demonstrēja vairāk nekā 200 kompānijas. Šogad „Wooden House” izstādē Maskavā bija apskatāmi arī DendroLight® materiāli – apmeklējot SIA „Dendrolight Latvija” sadarbības partneru „Bohman” stendu, interesenti varēja smelties idejas par DendroLight® materiāla pielietojumu ne tikai māju konstruēšanā, bet arī iekštelpu iekārtošanā, jo DendroLight® ir ne vien lielisks celtniecības materiāls, bet arī izejmateriāls mēbeļu, durvju, trepju pakāpienu un citu mājas elementu ražošanai.

Apmeklētāji izstādē varēja saņemt arhitektu un dizaineru bezmaksas sniegtās profesionālās konsultācijas par visiem jautājumiem, kas saistīti ar komfortabla un estētiski pievilcīga mājokļa būvniecību un labiekārtošanu, kā arī pasūtīt gatavus māju projektus. Izstādes ietvaros 16.martā notika Krievijas arhitektu un vēsturisku koka ēku restauratoru saiets, kura gaitā apspriestas aktuālākās problēmas un veicamie pasākumi seno koka ēku saglabāšanai, kas ir vistrauslākais Krievijas kultūrvēsturiskais mantojums. Tradicionāli norisinājās koka kāpņu izstāde, kur savu produkciju plašā klāstā prezentēja vadošie Krievijas un ārvalstu ražotāji, kā arī kārtējais starptautiskais arhitektūras konkurss, kurā tika novērtēti labākie koka māju projekti.

Izstādes “Wooden House” dalībniekiem sniegtās iespējas: darījumu kontaktu veidošana, starpnozaru sadarbības attīstības sekmēšana, pieredzes apmaiņa ar reģionālajiem un pasaules koka māju, būvmateriālu un apdares materiālu ražotājiem; gūts pilnīgāks priekšstats par jaunākajām izstrādēm koka māju būvniecībā, pircēju pieprasījumu un tirgus piedāvājumu, kā arī iespēja sevi iepazīstināt vienkopus tik plašam interesentu lokam.

Kopš aizvadītā gada rudens SIA „Dendrolight Latvija” ražotie unikālie DendroLight® produkti prezentēti jau vairākās starptautiskajās izstādēs, liecina uzņēmuma mājas lapā publicētā informācija – gan koka māju celtniecības izstāde Ukrainā, gan “Bygg Reis Deg 2011” Norvēģijā, “BATIMAT 2011” Parīzē, mēbeļu izejmateriālu un aksesuāru izstādē “ZOW Moscow”, “LIGNA 2011”, “Swissbau” izstādē Šveicē, mēbeļu izstādē Zviedrijā, Vācijā, Indijā un lielākajā būvniecības un būvmateriālu izstādē Lielbritānijā “Ecobuild 2012”.

 

Avots:www.woodenhouse-expo.ru

http://dendrolight.lv/lv/jaunumi/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *