LVM organizētā “Dabas diena Latvijas valsts mežos” rosina auglīgas diskusijas

Jau trešo gadu Jaunmoku pilī notika informatīvs seminārs “Dabas diena Latvijas valsts mežos”, kurā piecu stundu garumā klātesošie tika iepazīstināti ar AS “Latvijas valsts meži” mežsaimniecību stratēģiskās plānošanas metodiskajiem risinājumiem un uzdevumiem to sasniegšanai.

2012. gada 22. martā Jaunmoku pils telpās visi interesenti varēja saņemt detalizētas un paskaidrojošas atbildes no pieciem LVM pārstāvjiem – valdes priekšsēdētāja Roberta Strīpnieka, valdes locekļa Edvīna Zakovica, korporatīvās plānošanas daļas vadītāja Daiņa Reķeļa, attīstības projektu vadītāja Aināra Grīnvalda un mežsaimnieciskās plānošanas vadītāja Normunda Priedes.

Edvīns Zakovics, LVM Valdes loceklis par semināra norisi kopumā: “Šīs ir trešās Dabas dienas šajā ciklā. Atceroties  divu iepriekšējo Dabas dienu dalībnieku jautājumus, mēs sapratām, ka šī Dabas diena ir jāvelta tieši tam, lai cilvēki tiktu informēti par plānošanu uzņēmumā. Šis ir tas veids un ieguvums, kā, stāstot un varbūt pat atkārtojoties, cilvēki tiek informēti. Diskusijas palīdz uz sevi paskatīties no malas un saprast, ka varbūt kaut ko var darīt arī savādāk. Domāju, ka pasākums savu mērķi ir sasniedzis, komunikācija notiek, un es pats esmu pierakstījis virkni ar priekšlikumiem. Dalībnieki kļūst izglītotāki un uzzina jaunu informāciju. Esam ļoti daudz darba ieguldījuši, un patiess prieks par daudzajiem jautājumiem un priekšlikumiem, kas mums palīdzēs turpmākajā dabā. Lielākais ieguvums bija saruna, kas veidojās, un tā ir jāturpina. Domāju, ka visiem tas bija vērtīgs ieguvums. Pēdējās diskusijas sadaļā jau iezīmējās nākamo Dabas dienu  aptuvenā tēma, par to, kā tiek plānotas dabas teritorijas.”

 

Lasīt vairāk:www.lvm.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *