Uzņēmumi pastiprināti interesējas par iespēju iekarot eksporta tirgu

Kā informē Latvijas Eksportpadome, šobrīd uzņēmumi izrāda lielu interesi par eksporta iespējām uz ārvalstīm. Būtisku lomu spēlē uzņēmumu izvēle par labu digitālajam albumam “Latvia Export 2012” un preču zīmei “Quality Product of Latvia”, savu izvēli pamatojot ar jau dzirdētajiem veiksmes stāstiem un iespēju sevi parādīt kā kvalitatīvu eksportētspējīgu uzņēmumu.

Latvijas Eksportpadomes sadarbības partneri atzīst, ka ārvalstu tirgos šādām preču zīmēm tiek pievērsta liela uzmanība. Ir svarīgi saprast, ka šī preču zīme nes ne tikai Latvijas vārdu pasaulē, bet tas ir arī kvalitātes garants, ko novērtē patērētāji. “Tāpat būtisku lomu eksporta veicināšanā ieņem digitālais albums “Latvia Export 2012″. Mums ir vairāki veiksmīgi uzņēmumi, kuri saņēmuši sadarbības piedāvājumus no ārvalstīm, pateicoties informācijai, kas ir izvietota albumā. Tāpat digitālajā albumā ir ieviesta jauna sistēma, lai katrs interesents var sazināties ar vajadzīgo uzņēmumu, neizejot no mājas lapas, kas būtiski atvieglo komunikācijas procesu,” atzīst Latvijas Eksportpadomes projektu vadītājs Jānis Āboliņš.

Digitālais albums “Latvia Export 2012” ikvienam interesentam pieejams elektroniskā versijā – http://www.latvia-export.eu/, tādējādi padarot to maksimāli ērti lietojamu un izplatāmu, nodrošinot Latvijas uzņēmumu piedāvājuma plašu demonstrāciju ne vien vietējā, bet arī Eiropas un pasaules mērogā.

Eksportpadomes albuma mērķis ir attīstīt eksportu un informēt par Latvijas uzņēmumiem, kuri eksportē vai apsver domu eksportēt saražoto produkciju un vēlas lielāku uzmanību pievērst starptautiskas sadarbības veidošanai, vienlaikus popularizējot Latvijas valsts un ražotāju tēlu ārvalstīs.

“Pēdējā laikā veidojusies tendence izvēlēties gan informācijas izvietošanu albumā, gan saņemt preču zīmi, būtiski palielinot uzņēmuma vērtību sadarbības partneru acīs, tāpēc esam izveidojuši īpašu iespēju, izmantot abus pakalpojumus būtiski ietaupot līdzekļus,” turpina Jānis Āboliņš. Veicinot Latvijas uzņēmumu attīstību un iespējas, Latvijas Eksportpadome dod iespēju saņemt preču zīmi “Quality Product of Latvia” un ar būtisku atlaidi dot iespēju izvietot informāciju digitālajā albumā, tādējādi paplašinot iespējas iekarot eksporta tirgu daudz efektīvāk.

 

Avots: Latvijas Eksportpadome

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *