Mēbeļu ražotājus un eksportētājus informēs par Ikea ekspansiju Baltijas tirgū

Viedoklī par to, kā būtu jārīkojas Latvijas mēbeļu ražotājiem un izplatītājiem, lai nezaudētu pozīcijas tirgū pēc IKEA plānu realizācijas Lietuvas tirgū 2013. gadā, diskusiju cikla Eksporta Rīti pasākumā 5.aprīlī dalīsies uzņēmuma SIA „Marks M” vadītājs Juris Griķis.

Uzņēmums „Marks M”, kas Baltijas valstīs pazīstams ar zīmoliem Nakts Mēbeles un Pils Matrači, ir guļamistabu mēbeļu un matraču ražotājs, tirgotājs un eksportētājs. Kopš 2008. gada uzņēmums savu produkciju eksportē uz dažādām pasaules valstīm – Zviedriju, Norvēģiju, Somiju, Krieviju, Īriju, Dāniju, Nīderlandi, Ukrainu, Baltijas valstīm u.c.

Diskusijas gaitā apskatāmie jautājumi:

  • “Marks M” pieeja eksportam, produkta virzīšanai vietējā un eksporta tirgos;
  • Kādā veidā un cik lielā mērā tiks skarta vietējā mēbeļu industrija pēc IKEA atvēršanas Lietuvā?
  • Vai un kā Latvijas ražotājiem un mēbeļu izplatītājiem būtu jārīkojas, lai nezaudētu pozīcijas?

Eksporta Rītus organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar eksporta konsultāciju uzņēmumu GatewayBaltic un DNB Banku, lai veicinātu diskusijas par Latvijas uzņēmumu eksporta pieredzi un iespējām. Katrs diskusiju cikla Eksporta Rīts tiek veltīts kādai konkrētai tēmai – aktualitātēm eksporta tirgu apguvē, problēmu risināšanai, vai orientēts uz specifiskas nozares eksporta potenciāla analīzi.

 

Avots:www.chamber.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *