Skolēnus aicina piedalīties radošā konkursā “Videi draudzīgs tūrisms”

AS „Latvijas valsts meži” un „Mammadaba” sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru (TAVA) rīko konkursu „Videi draudzīgs tūrisms”. Konkursa uzdevums nebūs viegls, bet saistošs gan! Jāsagatavo radoši spilgts audiovizuāls vēstījums, kas videofilmas, animācijas, fotostāsta vai jebkurā citā aizraujošā veidā stāsta par videi draudzīgu tūrismu. Kāds tas ir – videi draudzīgs? Īsi atbildot – tāds, kas saudzīgi izturas pret vidi un ļauj to saglabāt arī nākamajām paaudzēm. Draudzīgs tūrisms veicina valsts ekonomisko attīstību un mūsu visu labklājību.

Konkursa mērķis saskaņā ar Eiropas Komisijas projekta „Eiropas izcilākie tūrisma galamērķi” jeb EDEN ideju ir popularizēt jauniešu vidū draudzīgu jeb, tūrisma nozares profesionālo terminoloģiju lietojot, ilgtspējīgu tūrismu. Panākt, lai jaunieši papildinātu savas zināšanas un prasmes un liktu tās lietā, veidojot dabai draudzīgu un uz kultūras vērtībām balstītu vidi.

Konkursa 1.vietas ieguvēji balvā saņems divu dienu ekskursiju uz Lietuvu (apmaksāts transports, ēdināšana, naktsmītnes, gida pakalpojumi, tūrisma objektu apskate). Savukārt 2. un 3.vietas ieguvēji dosies apmaksātā vienas dienas ekskursijā uz kādu „Mammadaba” objektu.

Konkursā ir aicināti piedalīties vispārizglītojošo skolu 7. – 12.klašu skolēni un profesionālās izglītības skolu audzēkņi vecumā no 14 līdz 19 gadiem, kā arī skolu interešu grupu dalībnieki, piesaistot skolotāju, pasniedzēju vai interešu izglītības pedagogu.

Konkurss notiks no šā gada 2.aprīļa līdz 18.maijam. Darbi konkursam jāiesniedz līdz 2.maijam.

 

Lasīt vairāk:www.mammadaba.lv

Konkursa nolikums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *