Talsu biznesa inkubatorā iestājušies trīs jauni uzņēmumi

Talsu biznesa inkubatorā iestājušies trīs jauni uzņēmumi – SIA „Transhemp”, kura darbības pamatvirziens ir industriālo kaņepju audzēšana un pārstrāde, tekstilizstrādājumu ražošanas uzņēmums SIA „Baltic Textile Production” un SIA „Your Baltic Firewood”, kas  savu pirmo gadu uzsāks šķietami jau piesātinātā biznesa nišā un ražos kamīnmalku.

SIA „Baltic Firewood” saražoto produkciju galvenokārt eksportēs uz Skandināvijas un Rietumeiropas tirgu, kur darbības uzsākšanai jau noslēgta vienošanās ar sadarbības partneri par produkcijas realizēšanu Norvēģijā.

Biznesa inkubatora uzņēmumi pretendē uz finansiālu atbalstu līdz 85% uzņēmuma attīstības vajadzībām, piemēram – telpu nomai, tirgus apguvei, tehnoloģiskām konsultācijām, papildus finansējuma piesaistei, IT sistēmu ieviešanai, starptautiskā mārketinga konsultācijām un citām vajadzībām. Biznesa inkubatora mērķis ir sniegt atbalsta pakalpojumus ilgtspējīgām biznesa idejām, lai veicinātu uzņēmumu konkurētspēju Latvijas un ārvalstu tirgos. Uzņēmumu galvenie ieguvumi no sadarbības ar Biznesa inkubatoru ir finansiālais atbalsts uzņēmējdarbības attīstīšanai, biznesa inkubatora ekspertu un sadarbības partneru atbalsts, kā arī dalība dažādos semināros, pieredzes apmaiņas un sadarbības organizēšanas braucienos Latvijā un ārvalstīs.

 

Avots:www.db.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *