Uz Atvērto durvju dienu topošos studentus LLU šogad gaida 13.aprīlī

Kā jau katru gadu pavasarī Latvijas Lauksaimniecības universitāte gaida topošos studentus uz Atvērto durvju dienu. Šogad tā norisināsies 13. aprīlī, kad topošajiem studentiem būs iespēja testos uzzināt sev piemērotāko fakultāti un studiju programmu.

Topošos studentus visu fakultāšu pārstāvji sagaidīs pilī pie katras fakultātes stenda. Interesentiem neformālā gaisotnē būs iespējams uzzināt par deviņu fakultāšu studiju programmām, apmeklēt fakultātes, iepazīties ar fakultāšu studiju vidi, apmeklēt LLU Sporta namu ar peldbaseinu, sporta un trenažieru zāles, kā arī tikties ar Studentu pašpārvaldes aktīvistiem, kas ikdienā risina dažādus jautājumus par studentu sadzīvi.

Atvērto durvju dienā Zemgales reģionālais Kompetenču attīstības centrs reflektantiem piedāvās dažādus testus, kuros varēs noteikt, kāda LLU fakultāte un studiju programma ir piemērotākā jaunieša interesēm. Lai veiksmīgāk sagatavotos iestāšanās procesam, jauniešiem pils Sudraba zālē varēs uzzināt par vienoto elektronisko uzņemšanu, kurā iespējams pieteikties studijām arī LLU. Lekcijā universitātes speciālisti izstāstīs arī par dažādajām stipendijām un iespējām iegūt aizņēmumu studijām un izdevumu segšanai studiju laikā.

Tāpat reflektanti varēs apskatīt Jelgavas pils vēstures muzeju un Kurzemes hercogu kapenes, ielūkoties laikraksta “Plēsums” un universitātes mājas lapas redakcijā, kā arī pārliecināties par Jelgavas pils ēdnīcas un kafejnīcas piedāvājuma atbilstību studentu maciņam un gaumei.

 

Avots:www.llu.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *