Izstādē “Medības 2012” Ķīpsalā – viss medniekiem un medībām

No 19. līdz 22. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā medību, inventāra un medību saimniecības izstāde “Medības 2012”, kas piedāvās medību piederumus, aprīkojumu medību saimniecībām un citas noderīgas lietas. Izstādē notiks arī medību suņu parāde, kurā varēs aplūkot aptuveni 20 dažādu medību šķirņu suņus un uzzināt saistošu informāciju par tiem.

Izstāde “Medības 2012″ ir vieta, kur mednieki satiekas, gatavojas jaunajai medību sezonai, iepazīstas ar jaunumiem medību aprīkojuma jomā, kā arī iegādājas nepieciešamo aprīkojumu.

Dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Krievijas izstādē piedāvās medību inventāru un piederumus, ieroču kopšanas līdzekļus, īpašu apģērbu un apavus, mednieku nažus, šaušanas aprīkojumu, nepieciešamos palīglīdzekļus individuālajām medībām un citas noderīgas lietas. Piemēram, SIA „Lauku apgāds un Meliorācija” savā stendā piedāvās Krievijā ražotus – kvalitatīvus un nedārgus apavus gan medniekiem, gan makšķerniekiem. SIA „Forest Travel” ikvienam interesentam piedāvās konsultācijas medību trofeju apstrādē un to vērtēšanā, kā arī prezentēs dažādas bebru ādu izmantošanas iespējas. Lietuvas kompānija “Carolinakmit” izstādē stāstīs, kā pareizi sagatavot bebru ādas, lai iegūtu augstas kvalitātes kažokādas. Tāpat uzņēmums meklēs arī jaunus bebru ādu piegādātājus. Savukārt „Yuokon Optics Worldwide” piedāvās medību optiku, kas komentārus neprasa. Izstādē tiks piedāvāti arī slavenie krievu mednieku naži. Tāpat būs iespēja iegādāties Lietuvā ļoti populāra mednieku TV raidījuma “Tauro Ragas” veidotāju uzņemtās filmas par meža dzīvniekiem, kā arī uzzināt par medību un makšķerēšanas tūrisma iespējām gan pašu mājās, gan tuvākās un tālākās ārzemēs.

Ikviens izstādē varēs uzzināt, kā papildināt savu medību pieredzi ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs, iepazīstot vietējo mednieku paražas un tradīcijas, ka arī iegūt savā kolekcijā vēl nebijušas medību trofejas. Apmeklētāji varēs iegādāties arī dažādus medījumu gaļas izstrādājumus.

 

Lasīt vairāk:www.bt1.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *