Sāksies starptautiskā konference par investīcijām mežu nozarē

Šodien un rīt, 25.aprīlī, Rīgā notiks pirmā starptautiskā konference par investīcijām mežu nozarē Baltijas jūras reģionā “Invest in forest”, kas pulcēs mežu industrijas un saistīto industriju profesionāļus, kā arī valsts un Eiropas Savienības institūciju pārstāvjus no visas Eiropas.

Eiropas meža nozares uzņēmumu vadītāji, valsts, privātie un institucionālie mežu īpašnieki, finanšu eksperti un politiskie līderi konferencē diskutēs par to, vai investīcijas meža aktīvos ir drošākas un ienesīgākas nekā investīcijas naftas, zelta aktīvos, kā noteikt meža vērtību un ieguldījumu atdevi, kā līdzsvarot meža ekonomiskos, ekoloģiskos un sociālos labumus un kāda ir, bija un būs kokmateriālu, celulozes cenu dinamika, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja tās organizatore Inese Antoneviča.

Konferencē uzstāsies “The International Woodland Company” attīstības vadītājs Magnus Veikerts no Dānijas, Igaunijas Valsts mežu vadītājs Aigars Kallass, Austrijas valsts mežu konsultāciju uzņēmuma vadītājs Mihaels Sutters un Dānijas uzņēmuma “Ingleby Farms and Forests” valdes priekšsēdētājs grāfs Karls Gustafs Vahtmeisters. Eiropas Komisijas Enerģētikas un transporta ģenerāldirekcijas pārstāve Kristīne Kozlova runāšot par ES politiku atjaunojamo energoresursu jomā un mērķiem un uzdevumiem bioenerģijas ražošanai. Zemkopības ministrijas viedokli pārstāvēšot parlamentārais sekretārs Edvards Smiltēns.

Ražotāju viedokli pārstāvēs Zviedrijas valsts mežu īpašnieks “Sveaskog”. Delegātu vidū ir arī Zviedrijas “Europeiska Skogsfonden”, Igaunijas “Graanul Invest”, Vācijas “Latifundum Management GmbH”, Lietuvas “LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiūnas”, Zviedrijas “Skandia Life Insurance”, Islandes “Norvik”, “Ernst&Young Baltic”, “Latvijas Valsts meži”, “Swedbank”, Somijas “TornatorOy” un “UPM-Kymmene Corporation, Forest”, kā arī Zviedrijas “SEB Wealth Management” un Dānijas “International Woodland Company”.

 

Avots:Nozare.lv

http://investforest.com/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *