Mežaparka Lielās estrādes iekštelpās skatāma izstāde “Iepazīsties – koks!”

Līdz 2012.gada decembrim Rīgā Mežaparka Lielās estrādes iekštelpās skatāma izstāde “Iepazīsties – koks!”, kurā pirmo reizi vienkopus eksponēta gandrīz visa nozīmīgākā Latvijas meža nozares produkcija.

Izstādē “Iepazīsties – koks!” iespējams gūt iespaidu par mežsaimniecības procesu, sākot no koku sēklu ieguves un beidzot ar kokmateriālu ieguvi un pārstrādi, neizlaižot šo procesu mijiedarbību ar apkārtējo vidi un sabiedrību. Latvijas kokrūpniecības uzņēmumu ražotās produkcijas ekspozīcija veidota tā, lai uzsvērtu katru Latvijā augošo un saimnieciski izmantojamo koku sugu, parādītu tās labās īpašības, unikalitāti un produktu daudzveidību.

Īpaša uzmanība izstādē “Iepazīsties – koks!” pievērsta vietējiem mēbeļu ražotājiem, kuri vietējam kokam pievieno vienu no lielākajām pievienotajām vērtībām. Izstādē “Iepazīsties – koks!” izveidota īpaša zāle “Apaļais galds”, kurā organizācijas var rīkot izbraukuma sēdes.

Lai pieteiktos izstādes “Iepazīsties – koks!” apmeklējumam vai rezervētu zāli “Apaļais galds”, lūgums zvanīt pa mob.tel.27019528 vai rakstīt uz e-pastu: koksirlabs@koksirlabs.lv.

 

Avots:www.studentnet.lv

Lasīt vairāk:http://www.koksirlabs.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *