BM Trada Certification veic auditu SIA Arbo un atzinīgi novērtē redzēto

Šā gada aprīlī SIA Arbo viesojās BM Trada Certification (Londona, Anglija) auditori. BM Trada pārstāvji audita procesam SIA Arbo ražotnē pavadīja 2 dienas. Pārbaudes laikā audita pārstāvji klātienē iepazinās ar SIA Arbo ražotnes darbību tai skaitā iepirkumu procedūru, noliktavas uzskaites sistēmu un atzinīgi novērtēja redzēto.

Pārējā laikā auditori iepazinās ar dokumentu vadību un lietvedības organizēšanu, kā arī produkcijas tehnisko specifikāciju, montāžas instrukcijām un daudziem citiem dokumentiem, kuri raksturo ražošanas procesu un nepieciešami gatavās produkcijas realizācijai.

Audita laikā BM Trada pārstāvjus ar ražošanas procesu un dokumentu vadību iepazīstināja SIA Arbo Tirdzniecības direktors Edmunds Domkins un Kvalitātes sistēmas vadītāja Zane Spudiņa.

Jau šī gada aprīļa sākumā SIA Arbo testiem uz BM Trada Certification (Londona, Anglija) tika nogādāti divi pasīvie logi un trīs pasīvās durvis, lai veiktu nepieciešamās darbības, testējot to energoefektivitāti, laika apstākļu ietekmi un hermētiskumu. Testus plānots pabeigt līdz maija beigām.

SIA Arbo ilglaicīgais sadarbības partneris GreenSteps Ltd. bija iniciators šim auditam. Iegūstot BM Trada augsti vērtēto sertifikātu „pasīvajiem” logiem un durvīm, SIA Arbo savu produkciju varēs piedāvāt daudz plašākam klientu lokam, kuri augstu vērtē produkcijas kvalitāti un atbilstību izvirzītajām prasībām”, paskaidro SIA Arbo Tirdzniecības direktors Edmunds Domkins.

Salīdzinoši nesen parādījies māju būvniecībā jauns koncepts “pasīvā māja”, kas nozīmē, ka mājas būvniecības procesā tiek izmantoti būvmateriāli, kas nodrošina maksimālu konstrukcijas siltumnoturību un samazina enerģijas patēriņu apkurei. SIA Arbo šādām mājām piedāvā savu siltinātā loga konstrukciju sauktu par “pasīvo logu”, kura siltumcaurlaidības koeficients 0,7 W(m2*K), turklāt 2011. gadā būtiski pieauga pieprasījums pēc pasīvajiem logiem.

 

Avots: SIA “Arbo”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *