Mammadaba vēstniecības zinošākie skolēni sacentīsies starptautiskā konkursā

Lielākajā meža nozares konkursā “Young People in European Forests” savu erudīciju pierādīs arī Mammadaba vēstniecības skolēni, sacenšoties ar vēl 45 pārstāvjiem no visas Eiropas.

Jau otro gadu Eiropā norisinās starptautisks konkurss “Young People in European Forests” (YPEF). Šogad konkursa YPEF nacionālajā kārtā tika aicinātas piedalīties Mammadaba vēstniecību skolas no visas Latvijas. To organizēja AS “Latvijas Valsts Meži” sadarbībā ar Mammadaba vēstniecību koordinatoriem. Atlasē varēja piedalīties ikviens skolēns no 13 līdz 19 gadu vecumam. Konkursantiem bija jāatbild uz 50 testa jautājumiem par Eiropas valstu mežiem, kurus sagatavoja Starptautiskā konkursa komisija. Konkurss norisinājās angļu valodā, piešķirot papildus grūtības pakāpi. Apkopojot rezultātus, tika noskaidroti trīs zinošākie jaunieši, kuri rudenī dosies uz sacensībām Igaunijā – Agnis Kaspars Frišenfelds (iegūstot 47 no 50 maksimālajiem punktiem), Maruta Roģe (47 p.) un Roberts Bomis (45 p.) no Ventspils 4. vidusskolas.

Pagājušajā gadā Latvijas komanda, kuras sastāvā bija trīs Ogres meža tehnikuma puiši, izcīnīja 2. vietu konkursa starptautiskajā kārtā, kas norisinājās Polijā.

 

Avots:www.lvm.lv

Konkursa mājas lapa: http://ypef.eu/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *