Paziņojums kokrūpniecības uzņēmumiem par apaļkoku importa iespējām no Krievijas

Saistībā ar 2012. gada augustā gaidāmo Krievijas iestāšanos Pasaules Tirdzniecības organizācijā (PTO) Latvijas kokrūpniekiem jau tuvākajā laikā būs iespēja importēt šīs valsts apaļkokus ar pazeminātām eksporta tarifu likmēm. To paredzēs jaunizveidotā Krievijas skujkoku apaļkoku eksporta uz Eiropas Savienību (ES) tarifu kvota.

Saistībā ar to Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Zemkopības ministriju un Latvijas Kokrūpniecības federāciju 2012. gada 11. jūnijā plkst. 14:00 Mežaparka Lielās estrādes ēkā izstādes “Iepazīsties koks” telpās rīko tikšanos ar visiem Krievijas apaļkoksnes importā ieinteresētiem uzņēmumiem – gan vēsturiskiem, gan jaunajiem – par iespējām importēt Krievijas apaļkoksni.

Tikšanās laikā klātesošie tiks iepazīstināti ar to, kā sistēma strādās, kā pietiekties apaļkoksnes apjomiem šīs kvotas ietvaros, kādi dokumenti jāiesniedz potenciālajiem importētājiem, kādas prasības importētājiem jāievēro, kur varēs pieteikties šai kvotai, kā arī tiks skaidroti dažādi praktiski apsvērumi, ar ko importētājiem jārēķinās, lai importētu skujkoku no Krievijas šīs kvotas ietvaros. Tāpat būs iespējas saņemt atbildes uz sev neskaidrajiem vai interesējošajiem jautājumiem.

Interesentiem, kas vēlas ierasties uz šo tikšanos, lūdzu iepriekš pieteikties pa tālruni 27019528, vai pa e-pastu: agnese.plocina@latvianwood.lv

 

Avots: Biedrība “Latvijas Kokrūpniecības federācija”

PRESES RELĪZE

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *