ASV vēstniecība Latvijā aicina uz Starptautisko Kokrūpniecības izstādi “IWF”

Starptautiskā Kokapstrādes iekārtu un mēbeļu izstāde “IWF” (International Woodworking Machinery & Furniture Supply Fair), kas Atlantā, Džordžijas štatā šogad norisināsies 22.-25.augustā, tiek organizēta katru otro gadu un tā ir viena no pasaules lielākajām izstādēm, kas attiecas uz mēbeļu ražošanu, arhitektonisku kokapstrādi, vispārējām kokrūpniecības nozarēm, utt.

Šī izstāde ir iekļauta ASV Tirdzniecības Departamenta atbalstīto izstāšu sarakstā, tādēļ visiem ārvalstu (šajā gadījumā Latvijas) pārstāvjiem, kas apmeklēs izstādi, reģistrējoties izstādei ASV vēstniecībā būs pieejams šāds atbalsts:

  • Bezmaksas ieeja izstāžu zālē;
  • Iespēja bez maksas apmeklēt vienu tehnisko sesiju konferences daļā. Visi semināri notiks angļu valodā. Plašāka informācija par semināriem šeit: http://www.iwfatlanta.com/education/educationhome;
  • Pieeja starptautiskajam biznesa centram, kurā būs pieejamas privātas konferenču telpas, tulkošanas pakalpojumi, atpūtas telpas;
  • Bezmaksas katalogs ar ASV kompānijām, kuras interesē eksports uz šo reģionu;
  • Iespēja iepriekš noorganizēt tikšanos ar konkrētām ASV kompānijām, kas piedalās izstādē.

Par vēlmi apmeklēt šo izstādi interesentiem lūgums informēt ASV vēstniecību Latvijā. Kontaktinformācija: Guntars Vičmanis, tel.: +371 6710-7141.

 

Avots:http://export.gov/latvia/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *