Atklāta starptautiskā interjera dizaina priekšmetu izstāde “Interior Lifestyle Tokyo”

No 6. līdz 8.jūnijam Japānas galvaspilsētā Tokijā norisinās viena no vadošajām un nozīmīgākajām interjera dizaina priekšmetu izstādēm Āzijas valstīs – “Interior Lifestyle Tokyo – 2012”, kur tiek prezentētas jaunākās interjera dizaina tendences un kur vienkopus tiekas ražotāji, dizaineri un tirgotāji. Izstādē ik gadus redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū plaša patēriņa, tekstila un interjera dizaina jomā.

Pagājušajā gadā šo izstādi apmeklēja 24 085 apmeklētāju no 20 valstīm – gan dizaina un arhitektūras salonu īpašnieki un dizaina profesionāļi, gan vairumtirgotāji, mazumtirgotāji, aģenti, dizaineri, arhitekti un citi interesenti. Saskaņā ar izstādes organizatoru rīcībā esošo informāciju, vairāk kā 70% apmeklētāju bija lēmuma pieņēmēji, kas veic pasūtījumus un plāno iepirkumus.

Kopējais izstādes dalībnieku skaits 2011.gadā bija 521 dalībnieku no 16 pasaules valstīm. Kopā ar vēl astoņiem uzņēmumiem no Latvijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētajā kopstendā šajā dizaina priekšmetu izstādē pērn piedalījās arī saliekamo kartona mēbeļu ražotājs SIA “The Cardboarders” ar zīmola Foldlife eko-dizaina mēbelēm.

Šogad izstādē “Interior Lifestyle Tokyo” savus jaunizstrādātos produktus prezentē kopumā 652 dalībnieki (480 no Japānas un 172 no citām pasaules valstīm). Latviju nacionālajā kopstendā šogad izstādē Tokijā pārstāv septiņi uzņēmumi, to skaitā dizaina mēbeļu ražošanas uzņēmums SIA “Rauzas Kompānija”.

 

Lasīt vairāk:www.interior-lifestyle.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *