Baltkrievijā granulu izlaides apjoms šogad palielinājies gandrīz divas reizes

Pirmo četru mēnešu laikā no kokapstrādes atliekām šogad Baltkrievijā tika saražoti 18,3 tūkst. tonnu kurināmo koksnes granulu, kas salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu gadu iepriekš ir par 84,8% vairāk, liecina Baltkrievijas Nacionālās statistikas komitejas dati.

Tāpat palielinājies vairogparketa kopējais izlaides apjoms – par 14,1% līdz 143,2 tūkst. m2, līmēto saplākšņu – par 7% līdz 56,6 tūkst. m3 un lobītā finiera saražotais apjoms – par 3,8% līdz 1,7 milj. m2. Koka paliktņu saražotais apjoms audzis par 10,3%, savukārt koka logu un durvju saražotais apjoms – par 7,9%.

Kopumā šogad pirmo četru mēnešu laikā kokapstrādes produkcija Baltkrievijā saražota 2,43 triljonu Baltkrievijas rubļu (~232,9 milj. eiro) vērtībā – par 6,2% vairāk nekā gadu iepriekš. Gatavās produkcijas uzkrājumi uz 1.maiju sastādīja79,2% no vidēji mēnesī saražotā apjoma, kas naudas izteiksmē ir 249,9 miljardi rubļu (~23,9 milj. eiro).  Visvairāk noliktavās šai laika periodā uzkrājies lobītais finieris, vairāk nekā trīs reizes pārsniedzot vidēji mēnesī saražoto apjomu, savukārt vismazāk – kurināmās koksnes granulas – 22,3% no vidēji mēnesī saražotā apjoma.

 

Avots:www.butb.by

www.lesprom.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *