Aicina atsaukties eksportā uz Nīderlandi ieinteresētos ražotājus un uzņēmējus

Nīderlandes vēstniecība Latvijā vēlas stiprināt starpvalstu ekonomiskās saites. Lai radītu lielāku pievienoto ekonomisko vērtību Latvijā ražotai produkcijai, uzmanības centrā ir dizains un tā radītā pievienotā vērtība, tāpēc Nīderlandes vēstniecība Latvijā veido sadarbības partneru tīklu un aicina atsaukties eksportā uz Nīderlandi ieinteresētos radošo industriju pārstāvjus un uzņēmējus.

Sadarbība mērķēta uz uzņēmējiem un ražotājiem, kuri ir ieinteresēti ne tikai eksportēt savus ražojumus uz Nīderlandi, bet arī piedalīties kopprodukta/pakalpojuma izstrādē, veidot pieredzes apmaiņas un tamlīdzīgas aktivitātes. Tāpēc pieteikties aicināti Latvijas dizaineri ar saviem darbiem, uzņēmumi, kas ražo Latvijas dizaineru radītas preces un tie uzņēmumi, kas vēlētos izmantot Nīderlandes dizaina nozares sasniegumus sava uzņēmuma izaugsmē, tā palielinot savu ražoto produktu konkurētspēju Eiropas un pasaules tirgos.

Tāpat arī aicināti atsaukties tie uzņēmumi, kuri vēlētos celt savas produkcijas dizaina kvalitāti. Sadarbības organizētāji ieinteresēti visa veida koka izstrādājumos, tāpēc interesenti aicināti droši rakstīt arī tad, ja nav droši par savas produkcijas atbilstību radošajām industrijām.

Lai piedāvājums tiktu iekļauts dizaina priekšmetu/mēbeļu nozares/koka izstrādājumu sektora pārskatā, kas tiks piedāvāts Nīderlandes partneriem, lūgums rakstīt uz: dutch.design.latvia@gmail.com vai aizpildīt tiešsaistes formu:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFI2S2dRbmtqaHFDUmJ1TnNqZGpCTWc6MQ#gid=0

 

Avots: Nīderlandes vēstniecība Latvijā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *