Turpinās pieteikumu pieņemšana atbalsta programmai “Biznesa uzrāviens”

Sakarā ar lielo uzņēmumu interesi un šobrīd saspringto darba grafiku, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centra (LUAC) īstenotajai uzņēmējdarbības atbalsta programmai “Biznesa uzrāviens” pieteikšanās termiņš tiek pagarināts līdz 22. jūnijam. Šī ir unikāla atbalsta programma, kas uzņēmumiem nodrošina plašas mārketinga, tirgus izpētes, izglītības un citus pakalpojumus, kur liela daļa aktivitāšu tiek līdzfinansētas 100% apmērā. Tas ne vien nodrošina produkcijai noietu, bet arī paaugstina uzņēmuma konkurētspēju un palīdz meklēt tālākas attīstības virzienus un sasniegt augstus mērķus.

“Interesi par dalību programmā paudis liels skaits uzņēmumiem, daļa no kuriem jautāja pēc pieteikšanās termiņa pagarināšanas. Pirmssvētku laiks esot gana noslogots. Lai dotu iespēju ikvienam uzņēmumam, kas tiešām ir gatavs izaugsmei, pieteikumus pieņemsim vēl līdz Līgo svētkiem,” norāda LUAC pārstāvis Kaspars Vītoliņš.

“Biznesa uzrāviens” programmas ietvaros uzņēmumiem bez maksas tiek piedāvāti dažādi mārketinga un komunikācijas instrumenti, kas realizējami, izvērtējot katras kompānijas vajadzības un pašreizējo pozīciju tirgū. Uzņēmumiem pieejamas tādas aktivitātes kā mārketinga stratēģijas izstrāde, tirgus izpēte, sabiedrisko attiecību aktivitātes un publicitātes veicināšana, inovāciju vadība, reklāmas aktivitātes, sadarbības partneru meklēšana vietējā un eksporta tirgos, pārdošanas veicināšana, jaunu mārketinga metožu pielietošana, uzņēmumu komandu veidošana un apmācība, kā arī daudz kas cits.

Uzņēmumi, kuri jūtas gatavi un vēlas izmantot šo iespēju, aicināti pieteikuma anketu sūtīt uz e-pastu: luac@luac.lv. Ar pieteikuma anketas iesniedzējiem sazināsies, lai informētu par sadarbību vai lūgtu iesūtīt papildus informāciju, kas ļautu pieņemt lēmumu.

 

Avots:www.bizness.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *