Dizainerus aicina piedalīties konkursā “Gada balva dizainā 2012”

Jau piekto gadu Latvijas Dizaineru savienība aicina dizainerus un dizaina pasūtītājus piedalīties un parādīt sevi konkursā „Gada balva dizainā 2012″, kura mērķis ir noteikt labākos dizaina sasniegumus Latvijā divos aizvadītajos gados, apzināt un popularizēt kvalitatīvākos dizaina projektu risinājumus, kā arī vērst sabiedrības, valsts un pašvaldību institūciju, investoru, tirgotāju un ražotāju uzmanību uz dizaina lielo pievienotās vērtības potenciālu un lomu ekonomikas sildīšanā un konkurētspējīgas uzņēmējdarbības veicināšanā.

Darbu pieteikumu pieņemšana ilgs līdz 20. jūlijam. Savus darbus iesniegt tiek aicināti visi dizaineri, arhitekti un nozarē studējošie. Šogad īpaši tiek aicināti dizaina pasūtītāji vai ražotāji iesniegt un paslavēt sava dizainera paveikto darbu, kas dod lielisku iespēju iegūt atpazīstamību produktam vai objektam, kā arī saņemt prestižu starptautiskas žūrijas vērtējumu un nacionālas nozīmes balvu.

Kā katru gadu, darbus iespējams pieteikt septiņās dizaina kategorijās: Interjera dizains, Modes/tekstila dizains, Foto dizains, Rūpnieciskais dizains, Iepakojuma dizains, Vides dizains, Grafiskais dizains, kā arī neformālajā dizaina konkursā „Tu Rīga”.

Visi iesniegtie un konkursa nolikumam atbilstošie darbi būs apskatāmi Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā izstādes „Baltic Furniture 2012″ laikā. Konkurss līdz šim ir izpelnījies lielu mediju un sabiedrības uzmanību. 2011. gadā konkursa septiņās nominācijās tika pieteikti 101 projekti, no kuriem 29 bija jauno dizaineru individuālie pieteikumi, savukārt 2010. gadā konkursam tika pieteikti 170 autoru 215 projekti.

 

Lasīt vairāk:www.design.lv

GADA BALVA DIZAINĀ 2011

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *