LLU izlaidumā sveic pirmo “WESS mežam” stipendiāti

15.jūnijā izlaidumā stipendijas apliecību saņēmusi viena no pirmajām uzņēmuma “WESS mežam” stipendiātēm – Ekonomikas fakultātes (EF) absolvente Maira Kutuļska. Stipendiju ieguvuši un 21.jūnijā tiks sveikti arī divi Meža fakultātes (MF) absolventi – Klāvs Ielejs un Judīte Pētersone.

“WESS mežam” stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt EF un MF pilna laika pamatstudiju absolventus, kuri sekmīgi izstrādājuši un aizstāvējuši studiju noslēguma darbus par tematu, kas saistīts ar meža ekonomiku. Pirmās “WESS mežam” stipendijas 200 latu apmērā šogad tika piešķirtas trim LLU absolventiem. Stipendijas apliecības izlaidumā saņems:

  • studiju programmas “Ekonomika” absolvente M.Kutuļska par darbu “Kokrūpniecības ekonomiskais izvērtējums Kurzemes reģionā un attīstības iespējas”;
  • studiju programmas “Mežinženieris” absolvents K.Ielejs par darbu “2010. gada sniegliecēs un snieglauzēs bojāto mežu apsaimniekošana, izmantojot pieejamo Eiropas Savienības finansējumu”;
  • studiju programmas “Mežinženieris” absolvente J.Pētersone par darbu “Apaļo kokmateriālu transportēšana, izmantojot kombinēto transporta sistēmu (autotransports – dzelzceļš)”.

2011.gada nogalē SIA “WESS mežam” kļuva par LLU Attīstības fonda mecenātu un izveidoja stipendiju programmu LLU absolventiem. Uzņēmums Latvijas tirgū darbojas jau kopš 1994.gada, un ir “Stihl” un “Viking” preču importētājs un oficiālais pārstāvis Latvijā.

 

Avots:www.llu.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *