Dienvidamerika: WEINIG Nr. 1 optimizācijas un šķērszāģēšanas jomā

Pēc abiem īsā laikā saņemtajiem optimizācijas līniju pasūtījumiem no Brazīlijas uzņēmuma „Braslumber/Braspine”, arī kompānija „CMPC” pieņēmusi lēmumu par WEINIG līnijas iegādi. Pateicoties šiem pasūtījumiem, WEINIG pārākums ar 19 ražošanas līnijām pret vienu konkurentu līniju ir ievērojams un tiek papildināts.

„Braslumber/Braspine” divās ražotnēs ražo profilētās līstes, kā arī ēvelētos materiālus un ir lielākais profilēto līstu eksportētājs Brazīlijā. Vēl nesenā pagātnē koncerns savu produkciju ražoja ar 70 manuāliem garināšanas zāģiem trīs maiņās abās ražotnēs. Pirms gada tika investēts WEINIG garināšanas līnijā Braslumber ražotnei un konkurentu risinājumā Braspine ražotnei. Pēc vairāku mēnešu pieredzes un ražošanas rezultātu salīdzināšanas, koncerns pieņēma lēmumu investēt divās papildu līnijās no WEINIG. Izšķirošs bija ne tikai ražīguma un lietošanas faktors, bet arī klienta apkalpošanas serviss un reakcijas laiks jautājumu risināšanai uz vietas.

Profilēto līstu un masīvkoksnes plātņu ražotājs no Pinus Radiata koksnes – kompānija „CMPC” – ar savām divām ražotnēm Čīlē ir viens no lielākajiem un svarīgākajiem WEINIG klientiem, kas pieder pie liela Santjago koncerna, kurš savukārt ir piektais lielākais celulozes ražotājs pasaulē. Koncerna Losandželosas ražotnē šā gada oktobrī tiks uzstādīta optimizēšanas līnija ar Luxscan skeneri Combiscan C+ un trim augstākā ražīguma OptiCut 450 FJ+, kuru sākumā integrēta īpaša padeves sistēma un vakuuma paku atdalītājs.

Izmaiņu mērķis pārejai no manuāliem zāģiem uz automātisku līniju ir lietderīgā iznākuma palielināšana un personāla izmaksu samazināšana.

 

Avots:www.arko.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *