LLU Meža fakultāte rīko papilduzņemšanu pamatstudiju programmās maksas grupās

No 1. līdz 10. augustam LLU Meža fakultāte rīko papilduzņemšanu uz vakantajām vietām pamatstudiju programmās maksas grupās.

Viena Valsts finansētā budžeta vieta palikusi profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmā “Kokapstrāde”. Savukārt par maksu studijas var uzsākt šādās studiju programmās: “Mežinženieris”, “Kokapstrāde”, “Mežzinātne”, “Darba aizsardzība un drošība”. Pieteikties studijām un iesniegt nepieciešamos dokumentus studētgribētāji var Meža fakultātes dekanātā katru darba dienu no pulksten 9 līdz 16.

Jau ziņots, ka noslēdzoties uzņemšanai 2012./2013.studiju gadam pamatstudijās Latvijas Lauksaimniecības universitātē kopumā tika saņemti 4438 topošo studentu pieteikumi. Tostarp studijām LLU Meža fakultātē šogad saņemti 785 pieteikumi, kas ir augstākais rādītājs starp visām universitātes fakultātēm. Arī pagājušajā gadā starp visām LLU fakultātēm tieši Meža fakultātē bija vislielākais konkurss uz vienu budžeta vietu. Pirmo reizi vēsturē uz mežinženiera bakalaura studiju vietu pretendēja desmit cilvēki. Savukārt konkurss par tiesībām studēt mežzinātni sasniedza deviņus cilvēkus uz vienu vietu, bet kokapstrādes programmā uz vienu studiju vietu pretendēja četri interesenti. Rezultātā, pateicoties lielajam studēt gribētāju skaitam, Meža fakultāte ierindojās LLU populārāko fakultāšu saraksta augšgalā.

LLU Meža fakultāte ir vienīgā vieta Latvijā, kur iespējams iegūt augstāko izglītību meža un kokapstrādes nozarē.

 

Avots:www.mf.llu.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *