Klajā nācis jauns periodiskais izdevums – žurnāls medniekiem “Medības”

Jaunais žurnāls “Medības”, kas domāts ikvienam, kam patīk skaistais un azartiskais vaļasprieks – medības, iznāks reizi mēnesī un rakstīs tikai un vienīgi par medībām. Ik mēnesi žurnālā būs sezonas ziņas un aktualitātes, raksti par medībām ārpus Latvijas, ieročiem un aprīkojumu, likumiem un noteikumiem, kā arī mednieku stāsti, receptes, joki un anekdotes.

Jaunajā žurnālā iecerēts medniekus lutināt ar plašu un bagātīgu informāciju par un ap medībām – būs mednieku stāsti, medību apraksti, medījamo dzīvnieku “portreti”, intervijas ar personībām, kas sniegušas lielu ieguldījumu medību saimniecības attīstībā. Tiks rakstīts par ieročiem, medību aksesuāriem, testēti dažādi rīki un līdzekļi, salīdzināts un vērtēts tas, ko piedāvā tirgotāji, skaidro izdevuma galvenā redaktore un medniece ar stāžu – Linda Dombrovska. Katru mēnesi tiks izvēlēta viena centrālā tēma, kas arī tiks plašāk izpētīta. Pirmajā numurā runāts par pīļu medību sezonas atklāšanu un pīļu medībām kopumā. Bez galvenās tēmas žurnāla pirmajā numurā lasāma informācija par mežacūku medībām labības laukā, bebru medībām, lāču medībām Tālajos Austrumos Magadānā un vēl daudz ko citu.

Lai jaunais izdevums būtu gaidīts, interesants un katram noderīgs, žurnāla veidošanā aicināti līdzdarboties arī paši mednieki – informējot, par kādām tēmām vēlētos lasīt turpmākajos žurnāla numuros, kas patika vai gluži pretēji – nepatika pirmajā “Medību” numurā un kuru jomu lietpratēju vai speciālistu ieteikumi, padomi un vērtējumi būtu nepieciešami?

Piecu labāko un saturīgāko ieteikumu autori saņems arī balvas – žurnāla “Medības” abonementu līdz gada beigām. Ieteikumus un pirmā žurnāla vērtējumu un ieteikumus lūgums sūtīt uz e-pastu: linda.dombrovska@la.lv vai tālruni 29415834 (lūgums zvanīt darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00).

 

Avots:“Latvijas Avīze” (02.08.2012)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *