Sporta diena bērniem jaunatvērtajā Dabas sporta zālē Vērmanes dārzā

Ceturtdien, 9. augustā no plkst. 11:00 līdz 13:00, AS “Latvijas valsts meži” (LVM) īpaši veidotajā sporta un atpūtas objektā – Dabas sporta zālē – Vērmanes dārzā notiks bezmaksas sporta diena bērniem. Tajā pasaku tēlu Vinnija Pūka un Sivēntiņa vadībā bērniem un viņu vecākiem būs iespēja izmēģināt spēkus dažādās stafetēs, rotaļās, spēlēs, kā arī viktorīnās. Turklāt ikvienam sportot gribētājam būs iespēja saņemt lielākas un mazākas pārsteigumu balvas.

Bērnu sporta dienā Vērmanes dārzā paši mazākie apmeklētāji varēs izjust sacensību garu, spēlējot kriketu, izmēģinot spēkus krāsainajos riņķos, pārbaudot savu veiklību spēlēs ar bumbiņām, kā arī citās atrakcijās, kuras būs sarūpējis bērnu centrs Ķipars. Savukārt, lielākiem būs iespēja trenēties  lēkšanā ar maisu, piedalīties, stafetēs ar tauriņu ķeramo, kā arī iemēģināt virkni spēka un precizitātes sacensības ar virvi un bumbām.

No dabas materiāliem veidotā aktīvās atpūtas zona Vērmanes dārzā ir AS “Latvijas valsts meži” dāvinājums pilsētniekiem, kas radīts kā atgādinājums par plašajām aktīvās atpūtas iespējām, ko piedāvā LVM. Kopumā Dabas sporta zālē pieejamas vairāk nekā 10 dažādas sporta disciplīnas – mini futbola un mini volejbola laukums, šķēršļu josla, svarcelšanas komplekts, velotrenažieri, līdzsvara spirāle, barjerskriešanas trase, tīkls bumbiņu mešanai un citas. Tāpat ikvienam Dabas sporta zāles apmeklētājam ir iespēja spēlēt badmintonu, lekt ar lecamauklu, izstaigāt dabas sajūtu taku, kā arī relaksēties atpūtas zonā. Dabas sporta zālē darbojas arī LVM info telts, kurā atrodama informācija par dažādām atpūtas un sportošanas iespējām Latvijas dabā. LVM Dabas sporta zāle ikvienam sportot gribētājam atvērta katru dienu no 17. jūlija līdz 16. augustam, no plkst. 10:00 līdz 21:00.

 

Avots:www.mammada.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *