Uzņēmējus aicina pieteikties tirdzniecības misijā uz Jekaterinburgu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus pieteikties tirdzniecības misijā uz Krievijas Federācijas pilsētu Jekaterinburgu, kas paredzēta š.g. 9.-12.oktobrī ar mērķi nodibināt un attīstīt divpusējos kontaktus ar šī reģiona uzņēmējiem.

Jekaterinburga, kas atrodas Urālu centrālajā daļā ir slavena kā mašīnbūves centrs, nozīmīgs dzelzceļa mezgls un ir ceturtā lielākā pilsēta iedzīvotāju skaita ziņā Krievijā.

Sadarbībā ar Urālu Tirdzniecības un rūpniecības palātu (UTPP) trīs dienu laikā uzņēmējiem tiks organizētas individuālās tikšanās ar iespējamiem sadarbības partneriem pārtikas, kokapstrādes, mašīnbūves un metālapstrādes un citās nozarēs, uzņēmumu apmeklēšana un tikšanās ar pilsētas un Sverdlovskas apgabala administrāciju.

Lai uzņēmēji saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda apakšaktivitātes “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” MK noteikumos Nr. 582 noteikto kārtību saņemtu ES fondu finansējuma atmaksu par dalību tirdzniecības misijā, tiks sagatavots un iesniegts projekts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā.

Dalībai tirdzniecības misijā uzņēmēji aicināti pieteikties LTRK Ārlietu daļā ne vēlāk, kā līdz š.g. 25.augustam, aizpildot ANKETU, pēc iespējas detalizētāk norādot savas intereses dalībai vizītē.

 

Avots:www.chamber.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *