Aicina piedalīties konkursā “PORADA mēbeļu dizaina godalga 2012”

Interjera dizaina studija COMOBLUE, kas ir itāļu mēbeļu ražotāja PORADA ARREDI S.r.l. dīleris Latvijā, aicina piedalīties konkursā “PORADA mēbeļu dizaina godalga 2012”.

Šis nav pirmais konkurss ko organizē Porada, bet ir pirmais, kas pulcē dalībniekus no visas pasaules. Iepriekšējos gados konkurss ir bijis vietēja mēroga, bet šogad tas ir audzis un aptver visu pasauli. Interesi izrādījuši potenciālie dalībnieki no Itālijas un Eiropas valstīm, no Japānas, Dienvidamerikas un Tuvo Austrumu reģioniem.

Konkursa mērķis ir atklāt jaunus talantus, rast svaigas idejas un gūt novatoriskas koncepcijas dzīvojamo telpu kolekcijai. Dominējošam materiālam vajadzētu būt kokam, bet ne vienīgajam, un kolekcijai vajadzētu ietvert Porada produkcijas vērtības un identitāti. Koku vajadzētu kombinēt ar metālu, stiklu un citiem materiāliem, kā arī kokā var iestrādāt kādas tehnoloģiskas iekārtas. Iesniegtajiem dizaina paraugiem jābūt oriģināliem un nepublicētiem. Tajos efektīvi jāizmanto masīvkokam atbilstošas ražošanas tehnoloģijas un procesi un tiem jāatbilst funkcionalitātes principiem. Produktam jāatbilst esošajiem drošības standartiem, ergonomiskajiem parametriem kā arī gan vides, gan ilgtspējīgām dizaina īpašībām. Konkursā var piedalīties visi Itālijas un ārzemju dizaineri, radoši mākslinieki, profesionāļi un amatieri, kompāniju darbinieki (ja uzņēmums tos pilnvarojis), un studenti.

Konkursa balvu fonds – 7000 EUR, kas tiks sadalīts starp trīs godalgotajām vietām. Interjera dizaina studija COMOBLUE papildus apbalvos ar 1000 EUR jebkuru Latvijas autoru, kas ieņems kādu no šīm trim godalgotajām vietām. Darbu iesniegšanas termiņš – 30. novembris.

 

Konkursa nolikums latviešu valodā šeit

Konkursa mājas lapa porada.it

 

Avots:www.design.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *