Jaunie LLU studenti aicināti pieteikties Artūra un Ērikas Gerhardu stipendijai

Pirmā kursa pamatstudiju programmu, kas saistītas ar lauksaimniecību, mežsaimniecību, pārtikas zinātni un tehnoloģiju, veterinārmedicīnu un inženierzinātnēm, studenti līdz š.g. 20.augustam aicināti pieteikties Artūra un Ērikas Gerhardu stipendijai.

Lai pieteiktos stipendijai, pretendentiem drukātā veidā LLU Studiju daļā jāiesniedz un elektroniski uz e-pastu attistibasfonds@llu.lv jāiesūta pieteikuma anketu, CV un divas līdz trīs rekomendācijas no vidējās izglītības iestādes direktora vai ārpusskolas un interešu izglītības iestādes vadītāja vai no zemnieku saimniecības īpašnieka vai Latvijas Daugavas Vanagu organizācijas nodaļas vadītāja.

Studentam jāiesniedz arī eseja, kas veidota kā A.Gerhardam adresēta vēstule ar īsu aprakstu par sevi, saviem studiju plāniem un ieguldījumu Latvijas lauksaimniecībā. Pretendents var iesniegt arī citus dokumentus pēc saviem ieskatiem, kas varētu palīdzēt izvērtēt viņa pieteikumu. Tiks ņemtas vērā arī pretendenta sekmes – vērtējumi centralizētajos eksāmenos un attiecīgajai specialitātei nepieciešamajos mācību priekšmetos.

Pēc pieteikumu izvērtēšanas un pārrunām ar studentiem stipendijas piešķiršanas komisija noteiks vienu stipendiātu, kurš visu studiju gadu katru mēnesi saņems 100 latu. Sekmīgu studiju gadījumā stipendiāts turpinās saņemt A. un Ē.Gerhardu stipendiju līdz pat universitātes absolvēšanai.

 

Lasīt vairāk:www.llu.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *