LIAA aicina pieteikt dalību tirdzniecības misijā “Zaļā zeme” uz Ķīnu

Veicinot Latvijas atpazīstamību kā vienas no zaļākajām valstīm pasaulē un Baltijas valstu draudzīgumu videi, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA) sadarbībā ar Eiropas Savienības Mazo un vidējo uzņēmumu centru Pekinā aicina uzņēmumus pieteikties tirdzniecības misijai uz Ķīnu, kas norisināsies no šā gada 29.oktobra līdz 1.novembrim.

Šāds straujš ekonomiskās izaugsmes modelis Ķīnā diemžēl tiek iezīmēts arī ar ekoloģiskām un dzīves kvalitātes problēmām. Tādēļ dabīgiem un videi un cilvēkiem labvēlīgiem, un kvalitatīviem produktiem – “zaļajiem produktiem” Ķīnā tiek piešķirta arvien lielāka nozīme, un Latvijas kā vienas no zaļākajām valstīm pasaulē un Baltijas valstu “zaļo produktu” klāsts būtu īpaši pievilcīgs Ķīnas patērētāju tirgum.

Septembra pēdējā nedēļā Rīgā tiks rīkots biznesa seminārs par Ķīnas tirgus tendencēm “zaļo produktu” apguvē. Īpaša uzmanība seminārā tiks pievērsta produktu grupām pārtikas, farmācijas, kosmētikas un interjera dizaina nozarēs. No 29.oktobra līdz 30.oktobrim Pekinā uzņēmēji varēs iepazīties ar Ķīnas institucionālo un regulatīvo vidi “zaļo produktu” eksportam uz Ķīnu un varēs uzzināt par Ķīnas biznesa partneru pārbaudes un līgumu slēgšanas pamatprincipiem. Uzņēmējiem arī tiks organizētas individuālās tikšanās ar nozaru asociācijām, importa un eksporta kompānijām un Ķīnas uzņēmējiem. Savukārt 31.oktobrī un 1.novembrī Ķīnas pilsētā Guandžou būs iespēja apmeklēt 112.importa un eksporta gadatirgu. Kantonas gadatirgus ir lielākā starptautiskā tirdzniecības izstāde Ķīnā, kas tiek rīkota jau no 1957.gada. Pagājušā gadā gadatirgu apmeklēja 210 000 interesentu un tajā piedalījās vairāk nekā 24 000 Ķīnas un starptautiskas kompānijas.

Atbalstu līdz 50% vizītes organizēšanai un komandējuma izdevumiem uzņēmēji var saņemt, iesniedzot projektu LIAA administrētajā ES fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Dalībai tirdzniecības misijā jāpiesakās LIAA līdz šā gada 10.septembrim.

 

Lasīt vairāk:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *