Uzņēmumi atzinīgi novērtē programmas “Biznesa Uzrāviens” sniegto atbalstu

Kompānijas, kas iesaistījušās uzņēmējdarbības atbalsta programmā “Biznesa uzrāviens”, atzinīgi novērtē sniegto atbalstu, īpašu uzsverot personīgo attieksmi pret katru uzņēmumu, izglītības iespējas un konsultācijas, kas jau sniegušas pirmos redzamos rezultātus.

“Biznesa uzrāviens” ir unikāla atbalsta programma, kas uzņēmumiem nodrošina plašas mārketinga, tirgus izpētes, izglītības un citus pakalpojumus, no kuriem daļu līdzfinansējot pat 100% apmērā. Tas ne vien nodrošina produkcijai noietu, bet arī paaugstina uzņēmuma konkurētspēju un palīdz meklēt tālākas attīstības virzienus un sasniegt augstus mērķus.

Atbalsts programma iesaistījušies jau liels skaits uzņēmumu, kas izmanto katru iespēju, lai veicinātu izaugsmi un īstenotu biznesa mērķus. “Biznesa uzrāviens” programmas ietvaros uzņēmumiem bez maksas tiek piedāvāti dažādi mārketinga un komunikācijas instrumenti, kas realizējami, izvērtējot katras kompānijas vajadzības un pašreizējo pozīciju tirgū. Uzņēmumiem pieejamas tādas aktivitātes kā mārketinga stratēģijas izstrāde, tirgus izpēte, sabiedrisko attiecību aktivitātes un publicitātes veicināšana, inovāciju vadība, reklāmas aktivitātes, sadarbības partneru meklēšana vietējā un eksporta tirgos, pārdošanas veicināšana, jaunu mārketinga metožu pielietošana, uzņēmumu komandu veidošana un apmācība, kā arī daudz kas cits.

Uzņēmumi, kuri jūtas gatavi un vēlas izmantot šo iespēju, vēl ir iespēja pieteikties dalībai programmā, aizpildītu pieteikuma anketu sūtot uz e-pastu: luac@luac.lv.

 

Avots: Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *