Koka māju ražotāju tirdzniecības misija uz Lielbritāniju

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas koka māju ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā uz Svindonu (Swindon) Anglijā un Kārdifu (Cardiff) Velsā 2012. gada 21.-22. novembrī.

Tirdzniecības misijas galvenais mērķis ir Latvijas uzņēmējiem nodrošināt iespēju veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem Lielbritānijā – arhitektiem, nekustāmo īpašumu attīstītājiem un būvniekiem. Kontaktbirža un seminārs Svindonā tiek organizēts sadarbībā ar konsultāciju kompāniju “C4Ci”, savukārt kontaktbirža un seminārs Kārdifā – ar Andra Tauriņa, LR goda konsula Velsā, kā arī, iespējams, Velsas valdības atbalstu. Kārdifā ir plānots arī atklāt izstādi “Rīgas koka arhitektūra” ar arhitektes Z.Gailes priekšlasījumu.

Tāpat LIAA ir vienojusies ar vienu no Lielbritānijas vadošajām mārketinga, dizaina un zīmolu izstrādes kompānijām “999 Design”, ka tā pārskatīs tirdzniecības misijas dalībnieku produktu un komunikācijas materiālus, sniedzot profesionālu vērtējumu par to atbilstību un piemērotību Lielbritānijas tirgum.

Atbalstu līdz 50% vizītes organizēšanai un komandējuma izdevumiem uzņēmēji var saņemt, iesniedzot projektu LIAA administrētajā ES fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Pieteikšanās dalībai tirdzniecības misijā – līdz š.g. gada 4. septembrim.

 

Lasīt vairāk:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *