Kokapstrādes uzņēmumi aicināti pieteikties tirdzniecības misijai uz Dienvidkoreju

Veicinot Latvijas atpazīstamību ārvalstīs un tālo, bet ekonomiski attīstīto tirgu izpēti, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar KOIMA (Korea Importers Assocition) un LR vēstniecību Japānā no šī gada 2. līdz 6. decembrim organizē Latvijas farmācijas un kokapstrādes nozaru uzņēmumu tirdzniecības misiju uz Dienvidkoreju.

Dienvidkorejas meža nozare ir atkarīga no izejmateriālu importa, kas veido aptuveni 80% no vietējā patēriņa. Pēdējā laikā pieaug patērētāju interese par tādiem augstvērtīgiem koksnes izstrādājumiem, kā “Do-It-Yourself” mēbelēm. Tāpat augstvērtīgi kokmateriāli ir nepieciešami Dienvidkorejas dabas taku iekārtošanai.

Tirdzniecības misijas programmas ietvaros notiks informatīvs seminārs par Dienvidkorejas institucionālo un regulatīvo vidi, iespējām Dienvidkorejā, par aktuālo farmācijas un kokapstrādes nozarēs, par ieiešanu Dienvidkorejas tirgū; tikšanās ar potenciālajiem partneriem; organizētas vizītes uz kompānijām, tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem, asociāciju u.c. organizāciju pārstāvjiem.

Atbalstu līdz 50% apmērā vizītes organizēšanai un komandējuma izdevumiem uzņēmēji var saņemt, iesniedzot projektu LIAA administrētajā ES fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Dalībai tirdzniecības misijā interesenti aicināti pieteikties līdz š.g. 13. septembrim.

 

Lasīt vairāk:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *