“Latvijas Finieris” izveido jaunu mājas lapu par saplākšņa izmantošanu

Saplāksnis ir visizturīgākais un viskvalitatīvākais pārstrādātas koksnes plātņveida izstrādājums, kam ir visplašākās izmantošanas iespējas – sākot no būvkonstrukcijām līdz mēbelēm un iekštelpu dekoratīvajai apdarei. Turklāt tas ir ekoloģisks, dabai draudzīgs, viegli pārstrādājams un estētisks materiāls.

Lai veicinātu izpratni par šo materiālu, tā priekšrocībām un plašajām izmantošanas iespējām, akciju sabiedrība “Latvijas Finieris”, šogad atzīmējot savas pastāvēšanas 20 gadu jubileju, izveidojusi jaunu mājas lapu – www.izgatavopats.lv.

Jaunizveidotajā interneta vietnē uzņēmums vēlas parādīt, ka saplāksni izmanto ne tikai lielajās industrijās, bet arī ikdienišķu lietu izgatavošanā: plauktu, sienu, rotaļlietu, suņubūdu, laivu u.t.t. Bet, lai pats to izgatavotu, dažkārt pietrūkst tik vien kā nelielas zināšanas vai idejas. Lapa ir domāta dažādām interešu grupām, un jebkurš apmeklētājs var ievietot arī savus veikumus!  Tā kā jaunā mājas lapa ir tikai attīstības sākuma stadijā, tās veidotāji aicina būt aktīviem un līdzdarboties tās pilnveidošanā, piedāvājot priekšlikumus un ieteikumus.

Lapas jaunumiem varēs sekot arī twitterī: www.twitter.com/IzgatavoPats un draugiem.lv http://www.draugiem.lv/izgatavopats.

 

Lasīt vairāk: www.izgatavopats.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *