LLU: Sākusies pieteikšanās U.Šalajeva stipendijas konkursam

Līdz 10.septembrim LLU pilna laika inženierzinātņu pamatstudijās studējošie, kuri ir pabeiguši 1.kursu, aicināti pieteikties LLU absolventa un jaunā mecenāta Ulda Šalajeva stipendijai, kas tiks piešķirta vienam studentam uz rudens semestri, katru mēnesi izmaksājot 120 latus.

Uz Šalavajeva stipendiju var pretendēt Lauku inženieru, Meža, Tehniskās, Pārtikas tehnoloģijas un Informācijas tehnoloģiju fakultātes studenti. Pretendentiem jābūt labām, teicamām un izcilām sekmēm studijās, pieredzei pētniecības darbu veikšanā un dalībai zinātniskajās konferencēs ar referātiem. Tāpat viņiem labi jāpārvalda svešvalodas un jābūt iesaistītiem aktīvā sabiedriskā darbībā LLU vai ārpus tās.

Priekšrocības stipendijas iegūšanā ir studentiem, kuri ieguvuši vidējo profesionālo izglītību Vidzemes (it īpaši Madonas novada), Latgales, Zemgales vai Kurzemes profesionālajās izglītības iestādēs, uzrādot ļoti labus akadēmiskos rezultātus un apbalvojumus par aktīvu dalību sabiedriskajās aktivitātēs, kā arī tiem studentiem, kuri dzīvo daudzbērnu ģimenē vai ir bāreņi vai viņu ģimenei ir trūcīgās ģimenes statuss.

Lai pieteiktos stipendijai, pretendentiem līdz 10.septembra plkst.17 drukātā veidā pils 193.telpā jāiesniedz un elektroniski uz e-pastu attistibasfonds@llu.lv jāiesūta pieteikuma anketa, lietišķā biogrāfija, fakultātes dekāna/prodekāna atsauksme, pētniecības darba vadītāja atsauksme un citi dokumenti pēc stipendijas pretendenta ieskatiem, kas varētu palīdzēt izvērtēt pieteikumu.

 

Avots:www.llu.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *