„Kronospan” būvēs jaunu kokapstrādes un būvmateriālu uzņēmumu Krievijā

„Kronospan” radīs jaunu kokapstrādes un būvmateriālu uzņēmumu Krievijā. Baškortostānas republikas (Krievija) prezidents Rustems Hamitovs un uzņēmuma „Kronospan Holding East Ltd” galva Pīters Kajndls parakstīja vienošanos par uzņēmuma celtniecību Ufas reģionā. Uzņēmums jauno produkciju sāks ražot 2014.gadā. Ilgus gadus Baškortostāna bija galvenais izejvielu piegādātājs kokapstrādei, bet tagad sāksies jauns posms, kas saistīts ar koksnes pārstrādi, kā arī reģiona vadība uzņēmās sagatavot pārstrādes laukumu ar visu infrastruktūru, kur tiks būvēta rūpnīca.

Savukārt „Kronospan” vadība izskatīja vairākus Krievijas reģionus kā investīcijas rūpnīcas būvniecībai. Tika izvēlēta Baškortostāna, jo spēja piedāvāt labākus nosacījumus gan nodokļos, gan projekta realizācijas atbalstā. Kā arī uzņēmums plāno izveidot dziļās koka pārstrādes industriālo parku. Ufas reģionā tam ir iedalīti ap 1000 ha zemes platības.

SIA „Kronospan Holding East Ltd” nodarbojas ar DSP, MDF, HDF plātņu ražošanu, bet šīs projekts tiek īstenots balstoties uz ilggadējo uzņēmuma pieredzi, kas ļaus ražot augstas kvalitātēs produkciju un resursu saudzējošo tehnoloģiju un rūpēsies par apkārtējo vidi.

 

Avots: www.lesprom.com

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *