Konkursam “Gada balvai dizainā 2012” pieteikti 149 darbi

Noslēgusies pieteikumu pieņemšana Latvijas Dizaineru savienības konkursam “Gada balva dizainā 2012”, kurā jau piekto gadu savus darbus septiņās dizaina kategorijās, kā arī neformālajā dizaina konkursā “TU RĪGA”, pieteikuši ne tikai dizaineri, bet arī dizaina pasūtītāji. Pavisam šogad pieteikti 149 darbi, kas ir par gandrīz piecdesmit procentiem vairāk nekā pērn. Visplašāk pārstāvētā dizaina kategorija šogad ir Industriālais dizains, kurā ir iesniegti pavisam 54 darbi, otrā vispopulārākā dizaina kategorija ir Interjera dizains ar 26 projektiem, vides dizainam pieteikti 22, bet modes un grafiskajā dizainā 16 darbi.

Visus iesniegtos un konkursa nolikumam atbilstošos darbus vērtēs profesionāla starptautiska žūrija un tie tiks izstādīti BT1 zālē oktobra sākumā, izstādes “Baltic Furniture 2012” ietvaros. Katram darbu iesniedzējiem būs iespēja saņemt drukāto “Gada Balva dizainā 2012” katalogu.

Latvijas Dizaineru savienības organizētā konkursa “Gada balva dizainā 2012” mērķis ir noteikt labākos, divu aizvadīto gadu laikā radītos, dizaina sasniegumus Latvijā, apzināt un popularizēt kvalitatīvākos dizaina projektu risinājumus. LDS atbalstītāju lokam šogad ir pievienojušies arī tādi augsta līmeņa dizaina produktu un materiālu ražotāji kā SIA “Schneider Electric Latvija”, “Villeroy & Boch”, “JUNG”, “Sadolin”, kā arī un Valsts Kultūrkapitāla Fonds un citi. LDS piedāvā iespēju arī citiem Latvijas uzņēmumiem kļūt par partneri un atbalstīt dizaina attīstību Latvijā, atbalstot “Gada Balvu dizainā 2012”.

 

Avots: www.7guru.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *