SIA „Arbo” nostiprina sadarbību ar Lielbritānijas uzņēmējiem

Šī gada jūnijā SIA „Arbo” apmeklēja Lielbritānijas sadarbības partneri, kas ieinteresējās uzņēmuma ražotājos ārdurvīs. Bet sadarbība aizsākās jau pērn, kad noslēdza vienošanos par tradicionālo jeb skandināvu logu piegādi. „Arbo” ražotne ir sertificēta atbilstoši Anglijas būvniecības prasībām, tāpēc pārstāvji iedeva uzņēmumam ārdurvju prototipu, lai uzņēmums spētu izvērtēt un sagatavot savu piedāvājumu.

Uzņēmuma izpilddirektors Jānis Siliņš atzīst, kā ir ļoti priecīgs kā ārzemju sadarbības partneri ir ieinteresēti SIA „Arbo” ražotā produkcijā, kas arī nozīmē, kā pasūtījums tiek veikts laikā un kvalitatīvi.

Lielbritānijā no 2013.gada 1.janvāra stāsies spēkā stingrāki būvgaldniecības prasības, kas būvniecībā ļaus izmantot tikai sertificētu produkciju. Bet „Arbo” ražotie un eksportētie logi un durvis jau ir atbilstoši sertificēti, kaut arī regulārie logu pasūtījumi uz Angliju ir samazinājušies, cerības atgūt iepriekšējo līmeni ir visai lielas.

„Arbo” ražotie skandināvu profila logus var vērt gan uz iekšpusi, gan uz āru. Atšķirīgais vēršanas virziens izvēlēts, lai spēcīgs vējš, ar ko nereti jārēķinās Eiropas ziemeļu daļas iedzīvotājiem, piespiestu loga vērtni pie rāmja, pasargājot eņģes un furnitūru no deformācijas un nama saimniekus – no caurvēja. Šie logi ir ekonomiskākais koka logu variants salīdzinājumā ar eirologiem. Tradicionāli skandināvi tos izmanto savām privātmājām.

 

Avots : žurnāls „Baltijas koks” (jūlijs)

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *