LVM organizē kārtējo informatīvo semināru “Dabas diena Latvijas valsts mežos”

AS „Latvijas valsts meži” (LVM) jau piekto reizi organizē informatīva rakstura semināru „Dabas diena  Latvijas valsts mežos”. Pagājušajā dabas dienā – š.g. 22. martā –  Jaunmoku pils telpās klātesošie tika iepazīstināti ar LVM mežsaimniecību stratēģiskās plānošanas metodiskajiem risinājumiem un uzdevumiem to sasniegšanai, bet vēl iepriekš – diskutēts par mežsaimniecisko darbību ietekmi uz vidi raksturojošiem kritērijiem un indikatoriem Latvijā, un bioloģiski augstvērtīgo mežu tīkla izveidi un apsaimniekošanas plānošanu.

Šoreiz valsts mežu apsaimniekotājs semināra apmeklētājus informēs par meža apsaimniekošanas taktisko plānošanu (meža infrastruktūras un koku ciršanas plānošanu, t.sk. nosacījumiem ekomežu un rekreācijas mežu apsaimniekošanas plānošanai), kā arī par 2012.gadā paveikto un aktualitātēm LVM projektā „Medņu populācijas aizsardzības, dzīvotņu saglabāšanas un apsaimniekošanas sistēmas izveide”.

Seminārs notiks 26. septembrī LVM Ziemeļkurzemes mežsaimniecībā Dundagā „Mednieku namiņā”. Izbraukšana ar autobusu no Rīgas (Kristapa ielas 30) plānota plkst. 8.00.  Seminārā paredzēts izbraukums uz medņu riesta teritoriju un diskusijas par priekšlikumiem šīs teritorijas apsaimniekošanas plāna projektam. Visiem interesentiem lūgums pieteikties līdz 20. septembrim, rakstot uz e-pastu: m.arente@lvm.lv. Lūgums ņemt vērā, ka daļa  semināra norises plānota dabā un vairums medņu riestu teritorijas ir pārmitros mežos.

 

Avots: AS „Latvijas valsts meži”

Iepriekšējos semināros prezentētie materiāli

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *