Seminārs par eksporta iespējām uz Tuvo Austrumu valstīm

Eksports – tā ir iespēja uzņēmumam attīstīties un augt. Tā ir iespēja palielināt peļņu, produktu klāstu un pozīciju kā ārējos tā arī vietējos tirgos. Atbalstot Latvijas ražotāju centienus uzsākt un paplašināt sadarbību ar Tuvo Austrumu valstīm, 13.septembrī viesnīcā „Islande Hotel” tiek organizēts biznesa seminārs “Tuvie Austrumi: Turcija un Persijas Līča reģions”.

Semināra programmas ietvaros klātesošie tiks iepazīstināti ar vispārējo situāciju Tuvajos Austrumos un eksporta dinamiku, eksportētājam nepieciešamajām zināšanām par reģiona unikālajām iezīmēm un būtiskām atšķirībām, eksporta uzsākšanu, paplašināšanu un noturēšanos reģionā, risku samazināšanas iespējām eksporta darījumos ar Turciju un Persijas Līča reģiona valstīm, perspektīvajām sadarbības jomām, eksporta juridiskajiem un citiem aspektiem.

Semināru cikls “Jaunie eksporta tirgi” jūnijā tika atklāts ar semināru “Centrāleiropa – Čehija, Polija, Slovākija, Slovēnija, Ungārija”. Cikls noslēgsies 26.novembrī ar semināru, kas veltīts Latvijas sadarbībai ar Austrumāzijas valstīm.

 

Lasīt vairāk: http://www.bigmedia.lv/eksports

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *