Žurnāla “Medības” jaunākā numura tēma – trofeja, ko pelnījis katrs mednieks

Nupat iznācis otrais jaunā medību žurnāla “Medības” numurs. Septembra numura centrālā tēma ir staltbriežu medības. Tajā lasītāji tiek iepazīstināti ar selektīvo medību ideju un principiem Kurzemē, nolūkā uzlabot populāciju un nākotnē gūt arvien izcilākas trofejas, par medību ētiku un staltbriežu audzēšanu briežu dārzos.

Citas jaunajā numurā apskatāmās tēmas:

  • Kā medniekam jārīkojas pirms un pēc šāviena, lai atrastu savu medījumu? Bieži vien mednieka nezināšanas, neuzmanības un pat slinkuma dēļ nomedītais dzīvnieks netiek atrasts, tāpēc skaidrots, kam jāpievērš uzmanība, lai medījumu atrastu.
  • Noderīgi padomi par to, kā apstrādāt bebrādu, lai to pārdotu.
  • Ar ko sākt, lai panāktu, ka suns ir paklausīgs un labs palīgs medībās?
  • Medības rudenī – kā izvilināt no meža alni?
  • Kādēļ zosu medības ir tik aizraujošas?

Jaunais žurnāls, kas domāts ikvienam, kam patīk skaistais un azartiskais vaļasprieks – medības – iznāks reizi mēnesī un rakstīs tikai un vienīgi par medībām. Ik mēnesi žurnālā būs sezonas ziņas un aktualitātes, raksti par medībām ārpus Latvijas, ieročiem un aprīkojumu, likumiem un noteikumiem, kā arī medniekstāsti, receptes, joki un anekdotes. Jau ziņots, ka arī paši medību cienītāji ir aicināti līdzdarboties žurnāla veidošanā, lai tā būtu gaidīta, interesanta un katram noderīga lasāmviela. Turklāt piecu labāko un saturīgāko ieteikumu autori saņems arī balvas – žurnāla “Medības” abonementu līdz gada beigām.

Ieteikumus un pirmā žurnāla “Medības” vērtējumu un ieteikumus lūgums sūtīt pa e-pastu: linda.dombrovska@la.lv.

 

Avots:“Latvijas Avīze”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *